Redakcja czasopisma


E–mail: redakcja@polisemia.com.pl



Redaktorka naczelna

mgr Karolina Koprowska

(Wydział Polonistyki UJ)

karolina.koprowska@polisemia.com.pl


Redaktorzy


Agata Berniak-Klich

(Wydział Polonistyki UJ)

a.berniak-klich@polisemia.com.pl


mgr Sebastian Brejnak

(Wydział Polonistyki UJ)

sebastian.brejnak@polisemia.com.pl


mgr Magdalena Brodacka

(Wydział Polonistyki UJ)

magdalena.brodacka@polisemia.com.pl


mgr Agata Jaworska

(Instytut Orientalistyki UJ)

agata.jaworska@polisemia.com.pl


mgr Martyna Jeleń

martyna.jelen@polisemia.com.pl


dr Katarzyna Pasternak

(Instytut Rosji i Europy Wschodniej UJ)

katarzyna.pasternak@polisemia.com.pl


mgr Sebastian Porzuczek

(Wydział Polonistyki UJ)

sebastian.porzuczek@polisemia.com.pl


mgr Klaudia Strzyżewska

klaudia.strzyzewska@polisemia.com.pl


mgr Małgorzata Tarnowska

(Wydział Polonistyki UW)

malgorzata.tarnowska@polisemia.com.pl


mgr Matylda Zatorska

(Kolegium Nauk Humanistycznych, Uniwersytet Rzeszowski)

matylda.zatorska@polisemia.com.pl



Grafika:                      Stanisław Antoni Kazimierski




Wydawca


Uniwersytet Jagielloński

Wydział Polonistyki

ul. Gołębia 16, 31-007 Kraków




Wcześniej redakcję współtworzyli: Joanna Barańska, Aleksandra Grzemska, Emilia Leszczyńska, Kamila Burchart, Katarzyna Gil, Dominika Kardaś, Ilona Klimek, Michał Koza, Magdalena Kunz, Łukasz Łoziński, Alicja Muller, Katarzyna Pawlicka, Katarzyna Prałat, Aneta Pudzisz, Paweł Rams, Paulina Sobczyk, Olga Szmidt, Katarzyna Twardowska i Ryszard Wołosiuk.


Redaktorzy naczelni:

2010-2013 Olga Szmidt

2013-2016 Michał Koza

2016-2017 Łukasz Łoziński